Per daugiau nei dešimtmetį darbo su prestižiniais interjero projektais Lietuvoje ir visoje Europoje Monika Skrodenė užsitarnavo geidžiamos dizainerės etiketę. Klientai Moniką ypač vertina dėl unikalaus gebėjimo jausti erdvę, talento išgirsti klientų istorijas ir paversti jas maksimaliai asmeniškais – biografiniais – namų interjerais.

„Biografinio interjero dizaino koncepciją sukūriau norėdama pabrėžti ypatingą dėmesį, kurį skiriame norėdami įsiklausyti ir išgirsti savo klientų istorijas. Dažniausiai tai – sėkmingos ir ryškios asmenybės, stebinančios savo giliu požiūriu bei neeilinėmis gyvenimo istorijomis. Mūsų darbas yra tokias istorijas atspindėti neeilinėse namų erdvėse“.

„Prie šios koncepcijos ėjome ilgus metus, vis giliau suvokdami, jog talentas privalo evoliucionuoti, ateidamas į grynosios kūrybos erdvę, kurioje klientų troškimus ir tapatybes sugebama atspindėti naujais, neregėtais ir mąstymą transformuojančiais interjero tvėriniais.

Tokia evoliucija atsispindi MOSKRO studijos darbuose, kuriuose kasmet yra vis daugiau eksperimento, autentikos, ambicijos – to, ko geidžia sėkmingiausi ir drąsiausiai mąstantys užsakovai.“

Intersea APIE MUS foto